Here you can search more information about sport and you are just talking about sport in our forum.. :-) Our device (in this site) is ALL FOR SPORT and SPORT IS MY LIFE . This site are PoWeReD bY forumotion.com and ME- smoKING :) .

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Metformin, such beginning plant-derived
Шампионът наказа Тотнъм с 10 души - Бербо пожертван от сър Алекс EmptyВто Авг 02, 2011 4:13 pm by Гост

» generic cialis from india
Шампионът наказа Тотнъм с 10 души - Бербо пожертван от сър Алекс EmptyЧет Юли 28, 2011 8:36 am by Гост

» singles in Hervey Bay free online dating - Help me before I break down!
Шампионът наказа Тотнъм с 10 души - Бербо пожертван от сър Алекс EmptyСъб Юли 23, 2011 3:20 pm by Гост

» Харесва ли ви сайта
Шампионът наказа Тотнъм с 10 души - Бербо пожертван от сър Алекс EmptyНед Окт 25, 2009 1:53 am by Admin

» Кастинг за HEADER

» WoW Catalysm

» ВАЖНО!

» Правила на сайта!
Шампионът наказа Тотнъм с 10 души - Бербо пожертван от сър Алекс EmptyЧет Окт 01, 2009 5:13 pm by Admin

» Важна тема: Извинение
Шампионът наказа Тотнъм с 10 души - Бербо пожертван от сър Алекс EmptyПон Сеп 21, 2009 5:53 am by Messi

Шампионът наказа Тотнъм с 10 души - Бербо пожертван от сър Алекс Empty
ПисанеЗаглавие: Шампионът наказа Тотнъм с 10 души - Бербо пожертван от сър Алекс   Шампионът наказа Тотнъм с 10 души - Бербо пожертван от сър Алекс EmptyНед Сеп 13, 2009 11:08 am

Шампионът Манчестър Юнайтед с капитана на България Димитър Бербатов в своя състав победи с 3:1 Тотнъм като гост и по този начин записа четвърта победа от пет кръга от началото на сезона. Нашият сънародник Бербатов бе на терена до 62-ата минута, когато бе пожертван от своя мениджър сър Алекс Фъргюсън и бе заменен от Майкъл Карик, за да се заздрави халфовата линия на отбора, след като три минути по-рано Пол Скоулс бе изгонен за два жълти картона. Джърмейн Дефоу откри резултата в полза на домакините с прекрасна задна ножица още 45 секунди след началото на мача. Шампионите обаче показаха характер и обърнаха резултата в своя полза още до почивката. Райън Гигс изравни от фаул в 25-ата минута, а Луиш Абреу - Андерсон направи 1:2 в 41-ата. Въпреки че играха с човек по-малко повече от 30 минути след изгонването на Скоулс, гостите не само задържаха преднината си, но и вкараха трети гол чрез намиращия се във великолепна спортна форма Уейн Рууни.

"Червените дяволи" показаха завиден характер, за да се върнат в мача, след като домакините поведоха с гол "от съблекалнята". Още в 40-ата секунда Крауч и Видич се сбориха за една висока топка в наказателното поле и макар сърбинът да спечели единоборството, още преди топката да е паднала на земята Дефоу изпълни перфектна задна ножица и препарира Фостър за 1:0. В началните минути Тотнъм направо сгъна съперника и пропусна още няколко добри положения чрез Питър Крауч и Аарън Ленън.

След тези минути на стъписване, Манчестър Юнайтед постепенно изнесе играта по-напред и в 25-ата минута изравни резултата. Бербатов бе спънат от бранител на Тотнъм в удобна за директно изпълнение позиция и от нея Райън Гигс не остави шансове на Кудичини за 1:1. Манчестър Юнайтед се развихри и пропуски пред вратата на домакините направи Митко Бербатов, който два пъти бе близо до гола само в рамките на минута, но първо Кинг изби шута му от голлинията, а след това той стреля над вратата. Така се стигна до 41-ата минута, когато Андерсон с удар от границата на наказателното поле направи обрата пълен.

След почивката домакините се опитаха да се върнат в мача, но така и не намериха път към мрежата зад Фостър, спасил по уникален начин удар на Крауч. Високият нападател тресна и горната греда с удар с глава след изпълнение на корнер. Атаките на домакините се усилиха още повече след като Скоулс бе отстранен от игра заради втори жълт картон след фаул срещу Хъдълстоун.

Ман Юнайтед се прибра по-назад, но в 81-ата минута Уейн Рууни реши всичко в мача, след като бе изведен от Дарън Флетчър и майсторски промуши топката между краката на Алън Хътън, а след това направи и "мрежичка" на стража Кудичини, за да вкара за крайното 1:3 в полза на Ман Юнайтед.

SportU.sportboard.NET :: Новини :: Новини за футбола! :: Английска лига-