Here you can search more information about sport and you are just talking about sport in our forum.. :-) Our device (in this site) is ALL FOR SPORT and SPORT IS MY LIFE . This site are PoWeReD bY forumotion.com and ME- smoKING :) .

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Metformin, such beginning plant-derived
Ман Сити се подигра с Арсенал, Мартин Петров с първи минути за сезона EmptyВто Авг 02, 2011 4:13 pm by Гост

» generic cialis from india
Ман Сити се подигра с Арсенал, Мартин Петров с първи минути за сезона EmptyЧет Юли 28, 2011 8:36 am by Гост

» singles in Hervey Bay free online dating - Help me before I break down!
Ман Сити се подигра с Арсенал, Мартин Петров с първи минути за сезона EmptyСъб Юли 23, 2011 3:20 pm by Гост

» Харесва ли ви сайта
Ман Сити се подигра с Арсенал, Мартин Петров с първи минути за сезона EmptyНед Окт 25, 2009 1:53 am by Admin

» Кастинг за HEADER

» WoW Catalysm

» ВАЖНО!

» Правила на сайта!
Ман Сити се подигра с Арсенал, Мартин Петров с първи минути за сезона EmptyЧет Окт 01, 2009 5:13 pm by Admin

» Важна тема: Извинение
Ман Сити се подигра с Арсенал, Мартин Петров с първи минути за сезона EmptyПон Сеп 21, 2009 5:53 am by Messi

Ман Сити се подигра с Арсенал, Мартин Петров с първи минути за сезона Empty
ПисанеЗаглавие: Ман Сити се подигра с Арсенал, Мартин Петров с първи минути за сезона   Ман Сити се подигра с Арсенал, Мартин Петров с първи минути за сезона EmptyНед Сеп 13, 2009 12:24 pm

В изключително зрелищен двубой Манчестър Сити разгроми с 4:2 Арсенал на "Ийстландс", благодарение на което излезе на трето място във временното класиране в Премиър лийг. Това бе четвърта поредна шампионатна победа за "гражданите", които имат мач по-малко от лидера в класирането Челси, записал днес пета победа в гостуването си на Стоук Сити (1:2). През първото полувреме вратарят на Арсенал Алмуния си отбеляза автогол, а през втората част Белами, Адебайор и Шон Райт-Филипс се разписаха за "небесносините", докато Ван Перси и Томаш Росицки направиха загубата на Арсенал по-почетна.

Българският национал Мартин Петров записа първи минути с екипа на "гражданите" за сезона, появявайки се като резерва ¼ част преди края. Марто дори имаше възможност да се разпише в 89 минута след хубав индивидуален пробив, но ударът му мина встрани от лявата греда на Алмуния.

Бившият нападател на Арсенал Емануел Адебайор, който това лято премина на "Ийстландс", се превърна в едно от основните действащи лица, отбелязвайки третия гол за Манчестър Сити, след което пробяга целия терен, за да отиде да подразни гостуващата агитка, с която се конфронтира още преди началото на двубоя. Това предизвика бурна ответна реакция сред феновете на "артилеристите", които едва бяха удържани от стюардите да не линчуват нападателя.

Манчестър Сити поведе още в 20-ата минута, след като Майка Ричардс засече с глава едно центриране от пряк свободен удар. Ударът му първоначално бе отразен от Алмуния, но топката срещна гредата, след което рикошира и в главата на вратаря и влезе в мрежата му. Попадението бе записано като автогол на Алмуния.

В началото на второто полувреме Ван Перси върна Арсенал в двубоя след много хубаво индивидуално отиграване. Само 12 минути по-късно обаче домакините излязоха отново напред след гол на Белами. Последваха още две бързи попадения - на Адебайор и Шон Райт-Филипс, които подпечатаха победата на "гражданите". В 88-ата минута Росицки отбеляза за 4:2, което бе и заключителното попадение в този зрелищен двубой.

По този начин, след четвъртата поредна победа, "гражданите" очакват с повишено самочувствие гостуването си на "Олд Трафорд" следващата неделя в дербито на Манчестър.