Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Here you can search more information about sport and you are just talking about sport in our forum.. :-) Our device (in this site) is ALL FOR SPORT and SPORT IS MY LIFE . This site are PoWeReD bY forumotion.com and ME- smoKING :) .

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Metformin, such beginning plant-derived
Челси измъкна пета поредна победа по пътя към титлата EmptyВто Авг 02, 2011 4:13 pm by Гост

» generic cialis from india
Челси измъкна пета поредна победа по пътя към титлата EmptyЧет Юли 28, 2011 8:36 am by Гост

» singles in Hervey Bay free online dating - Help me before I break down!
Челси измъкна пета поредна победа по пътя към титлата EmptyСъб Юли 23, 2011 3:20 pm by Гост

» Харесва ли ви сайта
Челси измъкна пета поредна победа по пътя към титлата EmptyНед Окт 25, 2009 1:53 am by Admin

» Кастинг за HEADER

» WoW Catalysm

» ВАЖНО!

» Правила на сайта!
Челси измъкна пета поредна победа по пътя към титлата EmptyЧет Окт 01, 2009 5:13 pm by Admin

» Важна тема: Извинение
Челси измъкна пета поредна победа по пътя към титлата EmptyПон Сеп 21, 2009 5:53 am by Messi

Челси измъкна пета поредна победа по пътя към титлата Empty
ПисанеЗаглавие: Челси измъкна пета поредна победа по пътя към титлата   Челси измъкна пета поредна победа по пътя към титлата EmptyНед Сеп 13, 2009 12:26 pm

Челси успя да постигне драматичен обрат в гостуването си на Стоук Сити и да победи с 2:1 с гол в последната минута на мача. По този начин "сините" останаха на върха в класирането на Премиър лийг с пет поредни победи от началото на сезона. Стоук поведе изненадващо с гол на Файе в 32-ата минута. Играчите на Карло Анчелоти нанесоха своите удари по идентичен начин - с два голa в края на всяко едно от полувремената - съответно на Дрогба и Малуда.

Челси създаде много по-чистите положения в мача и стигна до заслужена победа, макар и да имаше късмет с отбелязването на две попадения в добавеното време. Абдулай Файе откри в 32-ата минута, след като се възползва от една нерешителна намеса на стража на Челси Петер Чех. В този момент играчите на Тони Пулис си помислиха, че ще успеят да донесат първа победа на своя отбор над Челси от 1975 година насам. Домакините обаче нямаха сили и късмет да постигнат исторически успех, след като още през тази първа част имаха сериозни проблеми с контузии, като Джеймс Бийти и Томас Сьоренсен напуснаха преждевременно терена заради травми. Това доведе и до внушителното 8-минутно продължение на първото полувреме, в което падна и изравнителният гол на Челси. Негов автор бе Дидие Дрогба, който се възползва от много точно и креативно подаване на Франк Лампард и вкара така важния гол във вратата на току-що влезлия резервен страж на домакините Стийв Симонсен.

През второто полувреме Челси тотално доминираше, но нападателите на Анчелоти се разминаваха с гола чак до 94-ата минута, когато Малуда вкара след комбинация в наказателното поле на Стоук. Преди това Калу, Дрогба, Лампард и Есиен пропунаха да донесат по-рано победата на лондончани.

Взето от sportal.BG
Върнете се в началото Go down
Messi
Messi

Posts : 118

ПисанеЗаглавие: Re: Челси измъкна пета поредна победа по пътя към титлата   Челси измъкна пета поредна победа по пътя към титлата EmptyПон Сеп 14, 2009 3:39 am